śmiertelny wypadek w Grabówku

W wyniku wypadku, zginęło dwóch młodych mężczyzn

Śmiertelny wypadek w Grabówku pod Kościerzyną! Zginęło dwóch młodych mężczyzn

18-letni kierowca Seata oraz o dwa lata młodszy pasażer zginęli w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę, 1 października nad ranem w gminie Nowa Karczma niedaleko Kościerzyny.
Olek
Knitter
1.10.2023 / 10:16

Śmiertelny wypadek w Grabówku pod Kościerzyną! Nie żyją dwie osoby

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło w niedzielę, 1 października. W okolicach Grabówka w gminie Nowa Karczma kierujący samochodem 18-latek zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo.

PRZECZYTAJ TEŻ: Gdańsk: Śmiertelny wypadek w Nowym Porcie! Nie żyje kobieta potrącona przez tira
śmiertelny wypadek w Grabówku

Kierowcę oraz pasażera z samochodu musieli uwalniać strażacy. Niestety, jak się okazało, na miejscu zginął 16-letni pasażer. Natomiast 18-letni kierowca w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarzom nie udało się uratować jego życia. Przyczyny wypadku ustalają kościerscy policjanci.

PRZECZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek na S6 w Juszkowie! Nie żyją dwie osoby

– W niedzielę, 1 października około godziny 3.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 w rejonie miejscowości Grabówko. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego i technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora prokuratury rejonowej w Kościerzynie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 18-letni kierujący Seatem Leon z niewiadomych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Samochód został zabezpieczony do sprawy – wyjaśnia asp. szt. Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy kościerskiej policji.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze