Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śmiertelny wypadek na S6 w Juszkowie! Nie żyją dwie osoby

Na trasie S6 w poniedziałek, 11 września po godz. 12.00 na wysokości miejscowości Juszkowo doszło do tragicznego wypadku. Jak potwierdzają nam strażacy z Pruszcza Gdańskiego, zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne.
śmiertelny wypadek w Juszkowie

Autor: KP PSP Pruszcz Gdański

Śmiertelny wypadek w Juszkowie! Dwie osoby nie żyją

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 września na trasie S6 w kierunku Łodzi w Juszkowie, niedaleko Pruszcza Gdańskiego. W wyniku zderzenia samochodów, śmierć poniosły dwie osoby, które zostały zakleszczone w pojeździe. Jak się dowiedzieliśmy, aktualnie strażacy wyciągają z pojazdu jedną z tych osób.

PRZECZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek niedaleko Człuchowa. Nie żyje kierowca

– Aktualnie prowadzimy czynności na miejscu wypadku. Droga w kierunku Łodzi jest nieprzejezdna – informuje nas oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim asp. Marcin Tabiś.

Informację o wypadku potwierdza też policja.

– Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło na końcu Obwodnicy Trójmiasta, pomiędzy Węzłem Straszyn, a Węzłem Rusocin. Śmierć poniosło dwóch mężczyzn. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przebieg i okoliczności tego wypadku. Utrudnienia mogą potrwać do kilku godzin. Apelujemy o omijanie tego odcinka i kierowanie się na S7 – informuje Pomorska Policja.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dawid petr 12.09.2023 13:53
Komentarz usunięty

Dawid petr 12.09.2023 13:53
Komentarz usunięty

Arkadiusz 11.09.2023 17:22
Komentarz usunięty

Reklama
Reklama
Reklama