Tragiczny wypadek na obwodnicy Słupska. Nie żyją trzy osoby!

Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło we wtorek rano, 30.05 na obwodnicy Słupska. Droga zablokowana może być w tym miejscu do godz. 13.00.
Olek
Knitter
30.05.2023 / 09:17

We wtorek, po godz. 8.00 na obwodnicy Słupska w okolicach miejscowości Płaszewko doszło do tragicznego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego zginęły trzy osoby z osobówki.

- Słupscy policjanci ustalili wstępnie, że jadący w kierunku Gdańska kierowca toyoty zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym manem. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące osobową toyotą, kierowca i dwoje pasażerów, w tym dziecko. Na miejscu tego tragicznego wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Droga w tym miejscu jest zablokowana – informuje Jakub Bagiński, rzecznik prasowy słupskiej policji.

Policjanci wyznaczyli objazdy i wszystkich kierowców jadących zarówno w kierunku Gdańska i Szczecina kierują z obwodnicy w stronę Słupska.

 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze