Zwierzę też cierpi na wojnie. Zbiórka darów dla czworonogów w Ukrainie

W sobotę, 29 lipca, w Galerii Przymorze odbyła się akcja wsparcia naszych mniejszych przyjaciół z Ukrainy. Na najmłodszych czekały specjalne okulary VR wraz z filmem „Oczami psa", dzięki któremu maluchy mogły zobaczyć świat z psiej perspektywy.
Ryszarda
Wojciechowska
29.07.2023 / 17:14

Na wojnie nie cierpią tylko ludzie. Zwierzęta także. A na Ukrainie wojna trwajuż ponad rok. I zwierzaki tam także potrzebują naszej pomocy. Ta myśl przyświecała organizatorom akcji wsparcia dla czworonogów zza wschodniej granicy.

W sobotę, 29 lipca, w godz. 12-16, w Galerii Przymorze Igor Tracz z Fundacji Traczer Team prowadził akcję wsparcia naszych mniejszych przyjaciół z Ukrainy, polegającą na zbiórce karmy.

Z karmą dla czworonogów przychodzili dorośli razem z dziećmi. Było wiele atrakcji dla nich atrakcji. Na dorosłych czekał występ standupera Adama Van Bendlera i oczywiście spotkanie z samym Igorem Traczem, urodzonym w Pruszczu Gdańskim, słynnym polskim maszerem, wielokrotnym mistrzem Polski, Europy i świata w wyścigach psich zaprzęgów oraz w bikejoringu, a także trenerem kadry młodzieżowej.

ZOBACZ TEŻ: Zlot w plenerze dla... Szybkich i Wściekłych, czyli Amcar Grill Party Fast & Furious Gdańsk

Z kolei na najmłodszych czekały zabawy edukacyjne z udziałem rasowych i pracujących w dogoterapii psów, a także specjalne okulary VR wraz z filmem „Oczami psa", dzięki któremu maluchy mogły zobaczyć świat z psiej perspektywy. W czasie, gdy dzieci - poprzez zabawę uczyły się bezpiecznego kontaktu z psem, ich rodzicie mogli uzyskać informacje na temat szkolenia, żywienia czy wyboru psa odpowiedniej rasy.

 

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze