(fot. OSP Przechlewo)

10 poszkodowanych
i trzy śmigłowce ratunkowe. Wypadek niedaleko Człuchowa

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa doszło w niedzielę 10 lipca 2020 roku tuż po południu na drodze krajowej nr 25 w okolicach miejscowości Kleśnik i Gwieździn w powiecie człuchowskim. W zderzeniu, do którego oprócz strażaków i karetek wyleciały aż dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, obrażenia odniosło łącznie aż 10 osób, z czego poważniej ranne są 4.
Redakcja
Zawsze Pomorze
10.07.2022 / 13:58

Sygnał o wypadku na odcinku Człuchów - Rzeczenica drogi krajowej numer 25 do pomorskich ratowników trafił około godziny 12.12 w niedzielę 10 lipca 2022 roku. Jak się dowiedzieliśmy, w zderzeniu auta osobowego i busa w miejscowości Kisielnik w pow. człuchowskim ucierpiało 10 osób, z których żadna nie straciła przytomności, a cztery określane są jako „ciężej poszkodowane”.

Do interwencji wyjechało pięć zastępów straży pożarnej (JRG Człuchów, OSP Przechlewo, OSP Biskupnica i OSP Rzeczenica), dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz trzy śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowcami LPR przetransportowano dwoje dzieci i jedną osobę dorosłą do szpitali w Słupsku, Bydgoszczy i Poznaniu. Pozostałe osoby trafiły do szpitali w Chojnicach, Szczecinku, Pile i Słupsku.

Droga została całkowicie zablokowana dla ruchu – policjanci zorganizowali objazd przez Przechlewo. Udało się ją odblokować dopiero po kilku godzinach

Czytaj też: Gdańsk: Trzech mężczyzn aresztowanych po zadymie na meczu Lechii

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze