Prezydent Starogardu wystawił swoją pracę na aukcję WOŚP

Prezydent Starogardu Janusz Stankowiak już pokazał, że żadnej pracy się nie boi. Ostatnio serwował kebaby i "latał na mopie". W taki sposób odpracował wylicytowane podczas ubiegłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cztery godziny pracy. W tym roku ponownie oddaje swój czas „pod młotek”. Ciekawe, jakie zadanie przyjdzie prezydentowi tym razem zrealizować.
Krystyna
Paszkowska
13.01.2023 / 14:09

Jak podkreśla prezydent Starogardu Gdańskiego, praca uszlachetnia, zwłaszcza gdy wykonuje się ją w szczytnym celu. A tak jest, gdy wylicytowane pieniądze służą potrzebującym.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2023. W tym roku Orkiestra gra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Prezydent Starogardu Gdańskiego serwował kebaby

- Już 29 stycznia 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Janusz Stankowiak. - Trdycyjnie postanowiłem oddać się w państwa ręce i wystawić na licytację cztery godziny mojej pracy. W ramach poprzednich licytacji robiłem już naprawdę wiele rzeczy w różnych branżach. Do tej pory wszyscy pracodawcy byli zadowoleni. Jak będzie tym razem? Zobaczymy. Najważniejsze jest żeby zebrać środki na walkę z sepsą – tegoroczny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Razem możemy więcej – zachęca prezydent.

  W tych miejscach Janusz Stankowiak odpracowywał wylicytowane godziny swojej pracy

  I faktycznie Janusza Stankowiaka można było już spotkać w restauracji MC Drive, gdzie serwował burgery, w Fabryce Mebli Feniks w Skarszewach, czy też w Doner King Kebab w Starogardzie, gdzie serował dania, sprzątał stoliki i mył podłogę. Za każdym razem swoje zadania wykonywał sumiennie zbierając wciąż nowe doświadczenia.

   Miasto Starogard zaprasza na licytację i zachęca do brania w niej czynnego udziału. Tym bardziej, że cel jest szczytny! Pracę Prezydenta Janusza Stankowiaka licytować mogą instytucje, firmy i osoby prywatne z całej Polski: https://bit.ly/3GXNUTD

   Wesprzyj nas,

   aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
   BEZ PROPAGANDY

   Zawsze Pomorze Logo

    

   ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

   Zaprenumeruj

   Komentarze