Włóczki, szydełka i druty. Nietypowe targi w Amber Expo

Targi włóczek i akcesoriów dziewiarskich 3City Na Drutach, to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. Zainteresowanie wydarzeniem pokazało, że nie brakuje osób, dla których możliwość własnoręcznego wykonania sweterka, czy makatki jest ważna. W Amber Expo zainteresowani mieli okazję zobaczyć ciekawe rękodzieło, a także wymienić się doświadczeniem oraz pomysłami.
Krystyna
Paszkowska
6.05.2023 / 20:19

Teren pierwszych tego rodzaju targów odwiedziło liczne grono miłośników robienia na drutach, czy szydełku. Niejednego tak wykonane rękodzieło wprawiło w zachwyt. Rękodzieło stało się też w ostatnich latach modne.

Robienie na drutach pomaga rozwijać zdolności manualne i wspomaga kreatywność. Jest to doskonały sposób na relaks i obniżenie poziomu stresu. Jak podkreślają organizatorzy tego wydarzenia, targi 3City Na Drutach to miejsce, gdzie spotykają się osoby, które dzielą pasję, wymieniają się inspiracjami, uczą się od siebie nawzajem.


Dzierganie to także dobry sposób na spędzanie czasu z ludźmi. To świat pełen cudownych osób, które dzielą pasję, wymieniają się inspiracjami, uczą się od siebie nawzajem. Nic tylko korzystać z takiej skarbnicy wiedzy.

Wystarczyło przejść się między stoiskami, aby spotkać nie jedną osobę dziergającą coś ciekawego, czy też robiącego serwetkę na szydełku.

Pasjonaci dziergania mieli okazję dołączyć do świata wełny, tekstur, koloru. Mieli też szansę na znalezienie dla siebie odpowiednich włóczek do autorskiego projektu, drutów czy torby na akcesoria. Wystarczyło przyjść na targi, by spotkać wiodących sprzedawców włóczek i akcesoriów dziewiarskich. W szerokiej ofercie włóczek o różnych składach i cudownych kolorach na pewno znaleźli coś odpowiedniego dla siebie.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze