policja

Mieszkaniec Gdyni odnaleziony! Szczęśliwy finał poszukiwań

Policjanci z Gdyni szukali 53-letniego mężczyzny, który od dłuższego czasu nie kontaktował się z rodziną. Na szczęście, akcja poszukiwawcza zakończyła się szczęśliwie.
Piotr
Piesik
19.10.2022 / 09:57
Aktualizacja
godz. 11:25

– Mężczyzna wczoraj wieczorem został przez policjantów odnaleziony cały i zdrowy – poinformowała st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowa KPP Malbork.

Wcześniej

Poszukiwania mężczyzny prowadzi Komisariat Policji w Gdyni-Chyloni. 53-latek po raz ostatni skontaktował się z rodziną pod koniec sierpnia i od tamtego czasu nie dał znaku życia. Zaniepokojeni bliscy w poniedziałek, 17 października poprosiła policjantów o pomoc.

PRZECZYTAJ TEŻ: Policjanci wracają do dawnych przyjaciół Iwony Wieczorek. Matka dziewczyny: Muszą być ku temu przesłanki

St. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowa KPP Malbork poinformowała, że zaginiony mężczyzna może przebywać na terenie powiatu malborskiego.

Ktokolwiek posiadałby informacje, które mogą dopomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub w jego odnalezieniu, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Chyloni, tel. dyżurnego: 47-74-21-355, lub pod numerem alarmowym 112. Można też poinformować każdą najbliższą jednostkę policji.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze