Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza

Gdańsk: Ciało mężczyzny znaleziono przy plaży na Stogach

Zwłoki mężczyzny w piątek, 1 września znalezione zostały w wodach Zatoki Gdańskiej przy plaży na gdańskich Stogach. Tożsamość około 40-50-latka pozostaje nieznana. Wszystko wskazuje na utonięcie, bowiem wstępnie ustalono, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.
utonięcie

Autor: Canva | Zdjęcie ilustracyjne

Ciało mężczyzny znaleziono przy plaży na Stogach w Gdańsku

– O godzinie 7.20 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na Stogach przy jednym z wejść na plażę zgłaszający zauważył w wodzie ciało mężczyzny. Natychmiast zawiadomił o tym policjantów, a oni pojechali na miejsce – relacjonuje zdarzenia z piątkowego poranka, 1 września asp. szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego w Gdańsku.

Jak się dowiedzieliśmy, pod nadzorem prokuratora na plaży pracowali funkcjonariusze z grupy dochodzoniowo-śledczej, policyjny technik i biegły z zakresu medycyny sądowej. Wykonali tam oględziny, a następnie – decyzją prokuratora – ciało zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ciało mężczyzny w gdańskim lesie! To może być zaginiony ratownik

– Wstępne ustalenia wskazują, że jest to ciało mężczyzny w wieku około 40-50 lat. Ustalamy jego tożsamość oraz okoliczności zdarzenia. Na tę chwilę wstępnie wykluczony został udział osób trzecich – wskazuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski.

Ciało było, przynajmniej częściowo, ubrane (m.in. w spodnie i koszulkę), a więc, choć wszystko wskazuje na utonięcie, najpewniej nie doszło do niego wskutek nieostrożności kąpiącego się mężczyzny. Więcej bardziej szczegółowych informacji na temat tragedii przyniesie sekcja zwłok.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka