Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gdynia: Ganiał dzieci z nożem i groził im! Trafił do aresztu

Zaczepiać dzieci, gonić je z nożem i grozić im miał 38-latek na gdyńskim Witominie. Mężczyzna został aresztowany. Grozi mu do 2 lat więzienia.
Gdynia. Areszt dla 37-latka za groźby karalne wobec małoletnich
Areszt dla 37-latka za groźby karalne wobec małoletnich

Autor: KWP Gdańsk

W Gdyni ganiał dzieci z nożem i groził im! Trafił do aresztu

– Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni-Chwarznie zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który kierował groźby karalne wobec małoletnich. Zatrzymany usłyszał już zarzuty, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi do 2 lat pozbawienia wolności – zaznacza podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wypadek na ul. Unruga w Gdyni! Nie żyje około 60-letni mężczyzna

Funkcjonariusze tłumaczą, że zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który na Witominie zaczepiał dzieci i kobiety, otrzymali w czwartek, 31 sierpnia. Oficer dyżurny wysłał wówczas we wskazane miejsce policjantów, którzy już nie zastali tam napastnika. Udało im się jednak ustalić, że „sprawca gonił małoletnie dzieci, wymachując przy tym nożem”. Mundurowi przesłuchali świadków i zaczęli szukać mężczyzny. Jeden z funkcjonariuszy rozpoznał go jako osobę bezdomną.

– W piątek podczas patrolowania rejonu i obserwacji terenu mundurowi znaleźli 38-latka, zatrzymali go i przewieźli do policyjnego aresztu – relacjonuje zdarzenia z 1 września podkom. Jolanta Grunert.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama