Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Osiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa

Zaatakował mężczyznę nożem. Pokłócili się o kobietę

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 51-latek, który w Bolszewie zaatakował nożem innego mężczyznę. Jak się okazało, pokłócili się o kobietę.
 Zaatakował mężczyznę nożem. Pokłócili się o kobietę

Autor: KPP Wejherowo

Bolszewo: Pokłócili się o kobietę, ranił go nożem

Do zdarzenia doszło, w czwartek około godziny 16 w Bolszewie. To wtedy 51-letni obywatel Gruzji zaatakował młodszego o 6 lat Ukraińca. W wyniku zdarzenia 45-latek został raniony nożem w okolicy pleców i szyi i musiał skorzystać z pomocy medycznej.

- Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci prewencji i kryminalni z wejherowskiej komendy natychmiast rozpoczęli czynności działania w tej sprawie, aby ustalić okoliczności tego zdarzenia oraz tożsamość tego mężczyzny. Zebrany materiał dowodowy doprowadził kryminalnych do miejsca, w którym ukrywał się mężczyzna. Sprawca został zatrzymany w piątek wieczorem na terenie ogródków działkowych w Wejherowie - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

ZOBACZ TEŻ: Krwawa libacja w Chojnicach! 66-latek zginął od ciosów nożem

Jak ustalili funkcjonariusze, powodem tej sytuacji miał być spór między mężczyznami o kobietę, ponieważ 45-latek spotykał się z byłą partnerką 51-latka.

Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów, ponieważ jak ustalili policjanci pod koniec czerwca groził oraz naruszył czynności ciała kobiety, następnie w połowie lipca zaatakował pokrzywdzonego, również przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, a 14 września powtórzył atak na 45-latka, czym spowodował bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Sąd Rejonowy w Wejherowie zastosował w stosunku do 51-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa