Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kasjerka anulowała paragony i kradła pieniądze

Około 14 tys. zł ukradła kasjerka z jednego ze sklepów spożywczo-monopolowych w Słupsku. Kobieta przez dłuższy czas po wyjściu klientów anulowała część transakcji i zabierała pieniądze z kasy. Okazało się, że 27-latka w ten sposób „zarabiała” od dawna, bo był już poszukiwana za 50 podobnych przestępstw.
Kasjerka anulowała paragony i kradła pieniądze
27-letnia pracownica sklepu okradała swojego pracodawcę

Autor: materiały prasowe policji

27-letnia pracownica sklepu okradała swojego pracodawcę. 27-latka nabijała na kasę zakupione przez klientów produkty i nie wydawała im paragonów, a po ich wyjściu ze sklepu usuwała z paragonów część produktów i zabierała pieniądze.

- Wstępne ustalenia wskazują, że w wyniku tych oszustw powstały straty sięgające 14 tysięcy złotych, a 27-latka mogła być zaangażowana w ten proceder od początku października bieżącego roku. Po sprawdzeniu kobiety w policyjnym systemie informatycznym funkcjonariusze ustalili, że jest ona poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości w związku z ponad 50 innymi przestępstwami, które popełniła w ten sam sposób, na terenie całego kraju. 27-latka została zatrzymana i przewieziona na komendę. Kobieta usłyszała zarzut oszustwa, za co grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Słupscy policjanci w dalszym ciągu będą analizować zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy, aby ustalić od kiedy kobieta zaangażowana była w ten proceder oraz jakie spowodowała straty – informuje Jakub Bagiński ze słupskiej policji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama