Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mecz Kaszubski wyróżniony podczas Gali Sport Biznes Polska

Tłumy kibiców na trybunach Ergo Areny, żółto-czarne flagi i atmosfera sportowego święta na meczu siatkarzy Trefla Gdańsk. Tak w skrócie wygląda „Mecz Kaszubski” od lat organizowany przez Stowarzyszenie Trefl Pomorze i Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie. Ta inicjatywa została dostrzeżona i doceniona podczas Gali Sport Biznes Polska w kategorii Lokalna Inicjatywa Sportowa”.
Siatkarze Trefla mają wielu kibiców na Kaszubach (Fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

Uroczystość odbyła się w hotelu Hilton Warsaw City, a uczestniczyli w niej, między innymi, Kamil Leśniewski ze Stowarzyszenia Trefl Pomorze oraz kierowniczka marketingu i komunikacji Justyna Gdowska.

Nagrodzona edycja z 2021 r. była już szóstą odsłoną tego wyjątkowego wydarzenia, łączącego sport i regionalną kulturę. Za to nieszablonowe podejście do krzewienia kaszubskich zwyczajów, oprawę nadawaną siatkarskiemu spotkaniu, wielotysięczną frekwencję, a także medialność wydarzenia „Mecz Kaszubski” został nagrodzony podczas Gali Sport Biznes Polska. W pierwszym etapie głosowania „Mecz Kaszubski” rywalizował z siedmioma innymi inicjatywami. W finałowej trójce oprócz wydarzenia kaszubskiego znalazły się Enea Junior Poznań Triathlon oraz Skierniewicka Triada Biegowa.

- Dla Trefla Gdańsk „Mecz Kaszubski” to kwintesencja tego, jak powinno wyglądać wydarzenie sportowe. Obok boiska pojawia się scena, jest mnóstwo animacji i atrakcji dla kibiców. Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Trefl Pomorze i Zrzeszeniu Kaszubsko-Pomorskiemu, że możemy tę inicjatywę realizować podczas meczów siatkówki. Chciałabym też podziękować wszystkim, którzy stoją za organizacją tego wydarzenia. To nasza wspólna ambitna praca sprawia, że możemy dziś odbierać tę statuetkę mówiła Justyna Gdowska z Trefla Gdańsk.

„Mecz Kaszubski” to kwintesencja tego, jak powinno wyglądać wydarzenie sportowe. Obok boiska pojawia się scena, jest mnóstwo animacji i atrakcji dla kibiców. To nasza wspólna ambitna praca sprawia, że możemy dziś odbierać tę statuetkę

Justyna Gdowska / Trefl Gdańsk

Statuetka dla „Meczu Kaszubskiego” nie była jedyną w rodzinie spod znaku Trefla na wtorkowej Gali. Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Sport Biznes Polska otrzymał Kazimierz Wierzbicki, założyciel firmy Trefla SA, a także właściciel klubów sportowych Trefl Gdańsk i Trefl Sopot.

 

Gala Sport Biznes Polska to uroczystość kończąca Kongres Sport Biznes Polska. Podczas wydarzenia podsumowano rok w branży sportu i biznesu sportowego, a także uhonorowano osoby i podmioty, których działania szczególnie wyróżniały się na rynku w ostatnich miesiącach. Nagrody przyznano osobom, markom i organizacjom stawiającym w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację czy wprowadzanie innowacji w świecie sportu i biznesu. Głównym założeniem plebiscytu jest skupienie uwagi na konkretnych działaniach, projektach i wyrównywanie szans pretendentów do zwycięstwa. Statuetki zostały przyznane w szesnastu kategoriach, a laureaci byli wybierani przez jury Gali Sport Biznes Polska. Wieńczącą kategorią była Nagroda Specjalna Stowarzyszenia Sport Biznes Polska.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama