Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śmieciarka potrąciła 88-letniego gdańszczanina. Mężczyzna zmarł

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek, 17 czerwca po godzinie 9:00 przy ul. Jerzego Bajana w Gdańsku. Samochód ciężarowy wywożący śmieci najechał na starszego mężczyznę. 88-latek nie żyje. To już kolejne tragiczne potrącenie pieszego przez śmieciarkę na ulicach polskich miast.
wypadek, znak

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze | Zdjęcie ilustracyjne

Na wysokości domu przy ul. Bajana 3 w Gdańsku lawirująca między stojącymi na parkingu samochodami śmieciarka najechała na 88-letniego mężczyznę, powodując jego śmierć.

– Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego medycyny sądowej pracowali policjanci ruchu drogowego oraz policyjny technik, którzy wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną – mówi asp.szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku. – Funkcjonariusze przesłuchali także świadków i sprawdzili oraz zabezpieczyli monitoring. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Kolejny wypadek spowodowany przez samochody wywożące śmieci!

Jest to kolejny śmiertelny wypadek spowodowany przez samochody wywożące śmieci. We wrześniu 2021 roku na skrzyżowaniu ulic Morskiej i Chylońskiej w Gdyni cofająca się śmieciarka zabiła 83-latka. W listopadzie 2021 roku w Gliwicach pod kołami wozu wywożącego śmieci zginął 37-letni mężczyzna. W grudniu 2021 roku natomiast w Sosnowcu  manewrująca na drodze dojazdowej do wiaty śmietnikowej śmieciarka potrąciła przechodzącą 54-letnią kobietę, której, mimo reanimacji, nie udało się uratować.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama