Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

W szpitalu w Chojnicach powstał kolejny oddział covidowy

Od soboty, 4 grudnia w szpitalu specjalistycznym w Chojnicach funkcjonuje już trzeci oddział covidowy. Tym razem w ramach oddziału okulistycznego. W szpitalu przestrzegają, że mogą ulec terminy planowych przyjęć na ten oddział.
Od soboty w szpitalu specjalistycznym w Chojnicach funkcjonuje już trzeci oddział covidowy (foto: Olek Knitter - archiwum | Zawsze Pomorze)

Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną wzrostem zakażeń SARS-CoV-2 od 13 listopada w chojnickim szpitalu ponownie działają oddziały covidowe. Pierwszy został uruchomiony w ramach oddziału chorób płuc, kolejny powstał w ramach oddziału chorób wewnętrznych.

Od soboty 4.12.2021 r. funkcjonuje już trzeci oddział covidowy, tym razem w ramach oddziału okulistycznego, który tymczasowo został przeniesiony na oddział otolaryngologiczny (I piętro).

Dyrekcja chojnickiego szpitala informuje jednocześnie, że w związku z tymi zmianami zmianie mogą ulec terminy planowych przyjęć na zabiegi zarówno na oddziale okulistycznym, jak i otolaryngologicznym. - Jeżeli termin zabiegu ulegnie zmianie pracownicy szpitala poinformują o tym telefonicznie. W przypadku nie otrzymania telefonu ze szpitala można zgłaszać się na zabieg we wcześniej wyznaczonym terminie – informują w szpitalu w Chojnicach.

Pacjentom i ich bliskim przypominamy, że szpital wstrzymał też do odwołania odwiedziny pacjentów. W sytuacjach nagłych, takich jak nagłe pogorszenie stanu zdrowia pacjenta lub terminalny stan pacjenta, odwiedziny będą możliwe po uzgodnieniu z lekarzem kierującym oddziałem lub lekarzem dyżurnym. - Odwiedziny pacjentów w stanie ciężkim lub terminalnym nie będą możliwe w przypadku pacjentów z potwierdzonym zakażeniem lub podejrzanych o zakażenie SARS-CoV-2 – informuje chojnicka lecznica.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka