Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Nocny pościg z Żukowa do Gdańska! Kierowca pod wpływem narkotyków

Kiedy przed godziną trzecią w nocy VW transporter nie zatrzymał się na wezwanie policjantów z Żukowa, ci ruszyli za nim w pościg. Ucieczka zakończyła się dopiero w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Łostowickiej i Armii Krajowej kolizją z trzema samochodami. Kierowca miał przy sobie amfetaminę. Ale to nie wszystko...
(fot. KM PSP w Gdańsku)

Miała to być rutynowa kontrola drogowa. Tuż przed godziną trzecią funkcjonariusze próbowali zatrzymać jadący ul. Gdańską samochód marki VW transporter. Jednak kierowca,  pomimo wydanych przez mundurowych poleceń dźwiękowych i świetlnych, ruszył w kierunku Gdańska.

-  Kierujący samochodem po drodze popełniał szereg wykroczeń - relacjonuje st. post. Aldona Domaszk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. - W Gdańsku spowodował kolizję z trzema samochodami. Kierowcą okazał się   19-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków i miał przy sobie amfetaminę. Podczas kontroli okazało się, że dodatkowo nie ma prawa jazdy.

19-latek został zatrzymany i przewieziony do kartuskiej komendy.

Policja szuka teraz świadków pościgu i osób, które mogły zostać pokrzywdzone podczas nocnego rajdu. Wszyscy proszeni są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach pod numerem 47 742 22 22.

(fot. KM PSP w Gdańsku)
(fot. KM PSP w Gdańsku)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka