Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wędkarz zaginął w Siemirowicach, znaleziono niestety jego zwłoki

Tragiczne zdarzenie w Siemirowicach, w powiecie lęborskim. Zaginął mężczyzna, który wybrał się na wędkowanie. Podczas poszukiwań odnaleziono jego ciało, niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Podjęto dochodzenie dla ustalenia przyczyn utonięcia.
Przeszukując wody jeziora znaleziono niestety ciało zaginionego wędkarza (Fot. KP PSP Kościerzyna)

Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny nad jeziorem w Siemirowicach w sobotę około godz. 1.30 w nocy. Natychmiast wysłano nad wskazany akwen strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku, jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Cewicach i Łebuni oraz specjalistyczną grupę ratownictwa wodno-nurkowego z Komendy Powiatowej PSP w Kościerzynie.

Na brzegu jeziora natrafiono na rzeczy osobiste mężczyzny, który według informacji świadków wędkował. Podjęto przeszukiwanie strefy brzegowej jeziora. Ratownicy spostrzegli ciało mężczyzny unoszące się na wodzie, natychmiast podjęli je na brzeg. Niestety mężczyzna nie wykazywał oznak życia. Mimo intensywnych działań ratowniczych nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Wszczęto dochodzenie dla wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama