Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Osiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa

Gratulacje i puchar dla młodzików Gedanii 1922

Prezes Gedanii 1922 Władysław Barwiński i wiceprezes klubu Krzysztof Sznura wręczyli młodym zawodnikom swojego klubu puchar za zwycięstwo w piłkarskich rozgrywkach minionego sezonu.
Władysław Barwiński i Krzysztof Sznura (na drugim planie) też mieli powody do satysfakcji (fot. Adam Mauks)

Fundatorem pucharu jest prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosław Michalski, który do trofeum dołączył list gratulacyjny. Pisze w nim m.in. „Zwycięstwo w rozgrywkach: Gdańsk D2, Młodzik, grupa 4, to wasz wspólny sukces, nagroda za ciężką pracę, zaangażowanie o pasję, z którą walczyliście przez kolejny sezon. Z zaciekawieniem i satysfakcją przyglądać się będę rozwojowi drużyny, życząc takich samych sukcesów w kolejnych latach. Puchar dla zwycięzców niech będzie inspiracją i motywacją dla wszystkich młodych piłkarzy w waszym klubie”.

Gratulacje Radosław Michalski, były znakomity piłkarz m.in. Stoczniowca Gdańsk, Legii Warszawa i Widzewa Łódź oraz reprezentant Polski składał także władzom klubu, sztabowi trenerskiemu.

Na trybunach boiska przy Hallera 201 byli także rodzice bardzo młodych zawodników, dla których też radość i rodzaj podziękowania za ich wkład w ten sukces. Drużyna młodzików wygrała swoje rozgrywki w roku stulecia powstania Gedanii.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaOsiedle Antares Pruszcze Gdański Deweloper Activa