Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Za nami Jarmark Bożonarodzeniowy w Tczewie

Za nami pierwszy dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego na tczewskiej Starówce. Regionalne przysmaki, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, wileńskie wypieki, biżuteria, pamiątkowe foty – znajdziemy na placu Hallera i na okolicznych uliczkach w Tczewie. A w niedzielę będą życzenia i poczęstunek.
Zdjęcia Bogdana Wachowska

Na tczewskiej Starówce zrobiło się bardzo świątecznie. Wrócił Jarmark Bożonarodzeniowy! Warto wybrać się na niego nie tylko z siatką na zakupy, ale też aparatem fotograficznym, bo Fabryka Sztuk ogłosiła konkurs na najładniejsze zdjęcie z jarmarku.

- Spotkajmy się także w niedzielę ok. godz. 13.30 na placu Hallera - będą życzenia, koncert kolęd i skromny poczęstunek – zaprasza Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa.

Przypomnijmy, że jarmarkowi towarzyszy też konkurs fotograficzny na najładniejsze zdjęcie z tego świątecznego wydarzenia. Zdjęcia można przesyłać do 19 grudnia 2021 r. na adres mailowy [email protected] Do wygrania gadżety promocyjne i głośnik. Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.pchlitarg.tczew.pl

 

Uwaga, kierowcy!

 

W związku z jarmarkiem są utrudnienia w ruchu drogowym. W dniach 11-12 grudnia z ruchu całkowicie są wyłączone dwie  jezdnie na pl. Hallera (vis à vis kamienic nr 1-6 oraz 20-24). Organizatorzy proszą też, aby nie parkować pojazdów w miejscach, gdzie odbywa się jarmark.

 

Program Jarmarku Bożonarodzeniowego w Tczewie na niedzielę

11.00 - 18.00 - handel

11.00 - 17.00 - pokazy kuglarskie, konkursy

11.00 - 18.00 - wizyta Świętego Mikołaja, pamiątkowe zdjęcia

13.30 - 16.00 - życzenia świąteczne prezydenta Miasta Tczewa i księdza Adama Gadomskiego - proboszcza parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie, muzyka na żywo: m.in. soliści oraz Młodzieżowy Chór Juventus, chóry Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie (Passionata, Passionatka)

ORGANIZATOR: Fabryka Sztuk w Tczewie

Współpraca: Urząd Miejski w Tczewie, Zakład Usług Komunalnych w Tczewie, Komenda Powiatowa Policji w Tczewie, Straż Miejska w Tczewie, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, Tczewscy Kurierzy Rowerowi

Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa

Spotkajmy się także w niedzielę ok. godz. 13.30 na placu Hallera - będą życzenia, koncert kolęd i skromny poczęstunekPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama