Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyszła na przepustkę z ośrodka, nie wróciła

Policjanci z komisariatu na Suchaninie prowadzą poszukiwania opiekuńcze 17-latki z Gdańska, która po zakończeniu przepustki nie powróciła do placówki opiekuńczo-wychowawczej w województwie wielkopolskim.
policja, radiowóz

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze | Zdjęcie ilustracyjne

Aktualizacja | 4.10.2022

godz. 9.30

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Gdańsku, gdańszczanka wróciła do placówki opiekuńczo-wychowwczej i policjanci zakończyli jej poszukiwania. 

Policjanci z komisariatu na Przymorzu prowadzą poszukiwania opiekuńcze 17-latki z Gdańska, która po zakończeniu przepustki, nie stawiła się do placówki opiekuńczo-wychowawczej w województwie wielkopolskim.

Rysopis: 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, długie blond włosy, oczy piwne. W dniu zaginięcia ubrana była w krótkie spodenki koloru białego, t-shirt koloru białego oraz miała na sobie białe buty sportowe. Małoletnie posiadała przy sobie dużą czerwoną walizkę.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu 17-latki, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża 19 tel. 47 741 12 22 lub pod numerem alarmowym 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama