Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Byli pijani i zdemolowali sklep. Pobili też właściciela

Kiedy trzech agresywnych mężczyzn staje naprzeciwko jednego, rezultat jest łatwy do przewidzenia. W Dzierżążnie trójka nietrzeźwych napastników awanturowała się w sklepie - kiedy właściciel próbował zapobiec demolowaniu wnętrza, został pobity. Na miejsce skierowano policjantów, jeden z nich został zaatakowany przez obywatela Gruzji, który na dodatek uszkodził dwa pojazdy.
Byli pijani i zdemolowali sklep. Pobili też właściciela

Autor: KPP Kartuzy

To niecodzienne zdarzenie miało miejsce w ostatni piątek w Dzierżążnie w powiecie kartuskim. Jak wynika z informacji kartuskich policjantów, niektórzy postanowili obchodzić Święto Niepodległości w stanie mocno zakrapianym alkoholem.

- W miniony piątek po godzinie 18. dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o bójce w jednym ze sklepów w Dzierżążnie, gdzie natychmiast skierował policjantów. Na miejscu mundurowi ustalili, że trzy nietrzeźwe osoby awanturowały się w sklepie, a następnie pobiły jego właściciela - informuje Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach. - W związku z tym mężczyzn zatrzymano i przewieziono na komendę. Wszyscy usłyszeli zarzuty  pobicia i kierowania gróźb karalnych, dwóch z napastników dodatkowo odpowie za zniszczenie mienia.

To nie koniec tej sprawy. Już na miejscu jeden z interweniujących policjantów został zaatakowany przez 28-letniego obywatela Gruzji. Agresor uszkodził ponadto dwa samochody. Zatrzymany również usłyszał zarzuty - za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama