Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Śmiertelny wypadek w Gdyni. Zginęła 19-letnia kobieta

Tragiczny wypadek w Gdyni przy ul. płk. Dąbka! Kierowca osobowego bmw prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, przejechał na drugą stronę jezdni i uderzył w betonową konstrukcję. Zginęła 19-letnia pasażerka. Kierowca był pod wpływem alkoholu i narkotyków.
śmiertelny wypadek w Gdyni, płk. Dąbka
Do tragicznego wypadku doszło w środę, 23 listopada w nocy w Gdyni na ul. płk. Dąbka

Autor: KMP Gdynia

Śmiertelny wypadek w Gdyni! Nie żyje 19-latka

Do wypadku doszło przed godz. 4 na ul. płk. Dąbka. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że 42-letni kierowca bmw prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez pas zieleni, następnie przez skrzyżowanie z ul. Horyda, po czym jadąc przez przeciwległy pas ruchu wjechał na chodnik i uderzył w betonową konstrukcję, znajdującą się na odcinku zieleni.

W samochodzie były trzy pasażerki w wieku 19, 22 i 23 lat. Niestety mimo reanimacji 19-letnia kobieta zmarła. 22-latka została przewieziona na badania do szpitala, natomiast 23-latka oddaliła się z miejsca zdarzenia, jednak policjanci zatrzymali ją i wezwali ratowników medycznych, aby sprawdzić jej stan zdrowia.

Policjanci zbadali trzeźwość mężczyzny. Miał on ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie narkotestem potwierdziło też w jego organizmie obebność amfetaminy. Mundurowi zatrzymali sprawcę wypadku, przewieźli go do szpitala na badanie krwi. Okazało się, że 42-latek miał zatrzymane prawo jazdy przez policjantów za jazdę po alkoholu i nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Grozi mu do 12 lat więzienia. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama