Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Czersku! Dwie osoby ciężko ranne

Groźny wypadek drogowy w Czersku. Na ul. Starego Urzędu samochód osobowy volkswagen polo wpadł do przydomowego ogrodu. Dwaj podróżujący autem mężczyźni z poważnymi obrażeniami ciała zostali odwiezieni do szpitala.
Wypadek w Czersku! Dwie osoby ciężko ranne
Samochód osobowy volkswagen polo przełamał parkan i wpadł do ogrodu

Autor: Komenda Powiatowa PSP w Chojnicach

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 grudnia przed południem na ul. Starego Urzędu w Czersku. Z nieustalonych jeszcze przyczyn samochód osobowy volkswagen polo uderzył w ogrodzenie, przebił je i wpadł do środka przydomowego ogrodu. Autem podróżowali dwaj mężczyźni. Obaj odnieśli poważne obrażenia ciała i zostali odwiezieni do szpitala w Chojnicach.

Na miejsce natychmiast przybyli prócz ratowników medycznych policjanci oraz strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Chojnicach i Ochotniczej Straży Pożarnej w Czersku. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Pomoc służb ratowniczych będzie jeszcze potrzebna przy wydobywaniu rozbitego samochodu z ogrodu. Ulica Starego Urzędu w Czersku zaraz po wypadku była całkowicie zablokowana, mogą tam nadal występować utrudnienia związane z usuwaniem uszkodzonego volkswagena.

Ulica Starego Urzędu w Czersku po wypadku była zablokowana

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama