Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Kierowca mercedesa zgłosił się na policję. Przyznał się do potrącenia pieszej w Kościerzynie

Policjanci zatrzymali kierowcę, który w poniedziałek, 2 stycznia na przejściu dla pieszych w Kościerzynie potrącił kobietę i uciekł. 55-latek sam zgłosił się na komendę, po tym jak policjanci wcześniej znaleźli jego samochód i ustalili jego tożsamość.
potrącenie pieszej w Kościerzynie
Kierujący srebrnym mercedesem z szyberdachem w poniedziałek, 2 stycznia potrącił na przejściu dla pieszych w Kościerzynie 36-letnią kobietę i odjechał w kierunku Skorzewa

Autor: KPP w Kościerzynie

Mężczyzna, który potrącił na przejściu dla pieszych 36-letnią kobietę, wiedząc o tym, iż policjanci są na jego tropie, sam postanowił zgłosić się na komendę w Kościerzynie. Usłyszał już zarzuty.

Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Kościerzynie i uciekł!

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w poniedziałek, 2 stycznia. Na ul. Kartuskiej kierujący mercedesem potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 36-latkę. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta z obrażeniami trafiła do kościerskiego szpitala.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ W ARTYKULE: Policjanci szukają kierowcy srebrnego mercedesa z szyberdachem

– Na portalach informacyjnych zamieszczona została informacja z prośbą o pomoc w ustaleniu podejrzanego. Wiadomość przeczytał również sam poszukiwany, po czym zgłosił się do komendy. Mieszkaniec powiatu kościerskiego powiedział policjantom, że to on potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Nie potrafił jednak wyjaśnić okoliczności i powodu, dla którego uciekł z miejsca zdarzenia – informuje asp.szt. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Prokuratura zastosowała wobec 55-latka dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Podejrzanemu grozi 8 lat więzienia.

Prokuratura zastosowała wobec 55-latka dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Podejrzanemu grozi 8 lat więzienia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka