Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci szukają kierowcy srebrnego mercedesa z szyberdachem

Kierujący srebrnym mercedesem z szyberdachem w poniedziałek, 2 stycznia potrącił na przejściu dla pieszych w Kościerzynie 36-letnią kobietę i odjechał w kierunku Skorzewa. Policja poszukiwała mężczyzny, ten sam zgłosił się na komisariat.
potrącenie pieszej w Kościerzynie
Kierujący srebrnym mercedesem z szyberdachem w poniedziałek, 2 stycznia potrącił na przejściu dla pieszych w Kościerzynie 36-letnią kobietę i odjechał w kierunku Skorzewa

Autor: KPP w Kościerzynie

Aktualizacja | 5.01.2022 r.

godz. 10:15

Policjanci zatrzymali kierowcę, który w poniedziałek, 2 stycznia na przejściu dla pieszych w Kościerzynie potrącił kobietę i uciekł. 55-latek sam zgłosił się na komendę, po tym jak policjanci wcześniej znaleźli jego samochód i ustalili jego tożsamość.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ W ARTYKULE: Kierowca mercedesa zgłosił się na policję. Przyznał się do potrącenia pieszej w Kościerzynie

Wcześniej

Do potrącenia doszło tuż po godz. 7.00 na przejściu dla pieszych przy ul. Kartuskiej w Kościerzynie.

– 36-letnia piesza, przechodząc przez przejście dla pieszych na ul. Kartuskiej, została potrącona przez samochód osobowy marki mercedes koloru srebrnego z szyberdachem, który nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Skorzewa. Policjanci przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do kościerskiego szpitala – informuje nas asp.szt. Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy kościerskiej policji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Do basenu portowego w Gdyni wpadł samochód. Wyłowiono ciało mężczyzny

Policjanci zabezpieczyli monitoring i ustalają sprawcę tego zdarzania. Funkcjonariusze proszą osoby, które widziały wypadek, aby zgłosiły się do najbliższej jednostki policji lub zadzwoniły do komendy w Kościerzynie pod nr. tel.: 47742322, lub 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama