Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Groźny wypadek [nl] w Godętowie! Droga krajowa nr 6 była zablokowana

Groźny wypadek drogowy z udziałem czterech samochodów miał miejsce w sobotę, 14 stycznia w Godętowie w powiecie wejherowskim. Cztery osoby zostały ranne, na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga krajowa nr 6 była zablokowana.
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, LPR

Autor: Pixabay | Zdjęcie ilustracyjne

Aktualizacja

godz. 13:35

Służby zakończyły działania na miejscu wypadku.

Wypadek w Godętowie! Cztery osoby ranne

Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 stycznia, kilka minut przed godziną 11., w Godętowie (powiat wejherowski), między Lęborkiem a Bożepolem Wielkim. Pierwsze informacje mówią o zderzeniu czterech samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast skierowano zespół ratownictwa medycznego, patrole policji oraz pięć zastępów strażaków: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz trzy z jednostek ochotniczych. 

PRZECZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek pod Trąbkami Wielkimi! Nie żyje kobieta

Jak wynika z informacji udzielonych nam przez Komendę Powiatową PSP w Wejherowie, cztery osoby podróżujące samochodami są na miejscu badane przez ratowników medycznych. Skierowano tam również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Wypadek w Godętowie! DK 6 zablokowana

Droga krajowa nr 6 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd drogą powiatową przez miejscowość Kisewo. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet 3 godziny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama