Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kolizja za kolizją! Niebezpieczny poranek na Trasie Sucharskiego

Służby ratunkowe interweniowały przy Trasie Sucharskiego w Gdańsku, na której w środowy poranek, 18 stycznia dochodziło do groźnych zdarzeń drogowych. Po godz. 7. na jezdni w kierunku mostu wantowego zderzyły się trzy auta. Nikt nie został ranny.
wypadek na Trasie Sucharskiego, Gdańsk

Autor: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Niebezpieczny poranek na Trasie Sucharskiego. Kolizja za kolizją!

Policjanci ruchu drogowego w środę, 18 stycznia przed godz. 5.40 zostali powiadomieni o kolizji, do której doszło na Trasie Sucharskiego. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, ustalili, że kierujący Fordem Focusem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w barierę energochłonną. Kolejny kierujący również nie zachował ostrożności. Prowadzony przez niego osobowy opel zderzył się z fordem, który pchnięty uderzył w mężczyznę stojącego na zewnątrz pojazdu. Na skutek zdarzenia, kierowca forda trafił do szpitala na badania.

PRZECZYTAJ TEŻ: Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej niedaleko Brus! W akcji śmigłowiec LPR

Niespełna półtorej godziny później służby ratunkowe zawiadomiono o kolejnym niebezpiecznym zdarzeniu, do którego doszło na odcinku pomiędzy mostem a tunelem pod Martwą Wisłą. Po godz. 7. policjanci odebrali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierująca toyotą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i również uderzyła w barierę energochłonną. Toyota poruszała się lewym pasem w kierunku mostu wantowego.

–  Kolejny kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w toyotę, która w tym czasie stała już na lewym pasie – mówi podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. – Uderzony pojazd zjechał na prawy pas i uderzył w samochód osobowy marki renault.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wypadek na Armii Krajowej w Gdańsku. Sprawcy grozi 8 lat więzienia

W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Policjanci apelują o ostrożną jazdę oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach, które, szczególnie o tej porze roku, potrafią zmieniać się z godziny na godzinę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama