Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Tuchomie: Przed policją poszukiwany mężczyzna schował się w łóżku

Policjanci z Posterunku Policji w Tuchomiu (powiat bytowski) zatrzymali 32-latka, poszukiwanego do odbycia zasądzonego wyroku. Małym dzieciom zdarza się chować „pod spódnicę mamy” - poszukiwany mężczyzna przed mundurowymi schował się... w schowku na pościel jednego z łóżek.
Tuchomie: Przed policją poszukiwany mężczyzna schował się w łóżku

Autor: KPP Bytów

Funkcjonariusze z tuchomskiego posterunku pojechali do mieszkania, w którym miał ukrywać się 32-latek. Mężczyznę poszukiwano za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Nie płaci też zasądzonych alimentów.

- Pod ustalonym adresem mundurowi zapukali do drzwi, a te otworzyła im matka mężczyzny – informuje st. sierż. Dawid Łaszcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. - Zapewniała, że jej syn był w mieszkaniu, lecz przed chwilą wyszedł. Policjanci nie dali wiary kobiecie, dlatego, że wcześniej słyszeli męski głos dobiegający zza drzwi. Postanowili sprawdzić każdy kąt mieszkania.

Okazało się, że funkcjonariusze mieli rację. Poszukiwany mężczyzna był na miejscu schowany w jednym z łóżek - w schowku na pościel. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Już wkrótce trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi wcześniej zasądzoną karę ponad 8 miesięcy pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka