Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tragiczny wypadek [nl] w Mirotkach! Nie żyje 30-letni mężczyzna

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 28 marca na drodze wojewódzkiej nr 231 w miejscowości Mirotki w powiecie starogardzkim. Zginął 30-letni kierowca samochodu osobowego.
Tragiczny wypadek [nl] w Mirotkach! Nie żyje 30-letni mężczyzna

Autor: KPP Starogard Gdański


Śmiertelny wypadek w Mirotkach! Nie żyje 30-letni mężczyzna

Do starogardzkiej straży pożarnej zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 231 w Mirotkach dotarło we wtorek, 28 marca o godz. 18.08. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna, który podróżował osobowym oplem, nie dawał oznak życia.

– Przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej – informuje mł. bryg. Łukasz Płusa, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku. – Po kilkunastu minutach odstąpiono od dalszych działań – lekarz stwierdził zgon.

Jak potwierdził nam mł. kpt. Michał Swobodziński ze starogardzkiej PSP, na razie na trasie występują utrudnienia. W akcji uczestniczy 5 zastępów straży pożarnej.


– Droga wojewódzka nr 231 w miejscowości Mirotki jest chwilowo zablokowana – informuje asp. szt. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim. – Na miejscu pracują służby. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w wyniku uderzenia w drzewo, śmierć poniósł 30-letni kierowca osobowego opla. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Przez pewien czas ruchem na tym odcinku DW 231 kierują policjanci.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama