Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

Przyjechał na święta do Starogardu Gdańskiego i trafił do aresztu

Starogardzcy policjanci zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 35-latka. Mężczyzna do tej pory przebywał poza granicami kraju i nie wywiązywał się z obowiązku alimentacyjnego. Gdy wrócił do Polski na święta, został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego.
Fot. Materiały policji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zatrzymali 35-latka, który był poszukiwany przez miejscowy sąd. Mężczyzna nie płacił alimentów i aby uniknąć odpowiedzialności karnej, do tej pory przebywał poza granicami kraju. Gdy wrócił do Polski - na święta, do drzwi mieszkania, w którym przebywał, zapukali miejscowi funkcjonariusze. Poszukiwany starogardzianin został doprowadzony do komendy, skąd po sporządzeniu dokumentacji do aresztu śledczego. Teraz, zgodnie z postanowieniem sądu, mężczyzna spędzi tam najbliższy rok.

Nie jest to jedyna osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości, która została zatrzymana przez starogardzkich funkcjonariuszy w czasie minionej doby. Tegoroczne święta w zakładzie penitencjarnym spędzi również 22-letnia mieszkanka Kociewia, która została zatrzymana przez funkcjonariuszy prewencji. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości w celu uniknięcia odsiadki za wcześniej popełnione przestępstwo paserstwa. Sąd wystosował wobec niej nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego, gdzie zgodnie z wyrokiem spędzi najbliższe 12 miesięcy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama