Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znęcał się nad psem. Do Internetu trafiło nagranie

Trzy lata więzienia grożą mieszkańcowi Malborka, który znęcał się nad psem. Mężczyznę udało się ustalić i zatrzymać po tym, jak nagranie pokazujące jego okrutne zachowanie trafiło do mediów społecznościowych.
Znęcał się nad psem. Do Internetu trafiło nagranie
Trzy lata więzienia grożą mieszkańcowi Malborka, który znęcał się nad psem

Autor: fot. Policja

Policjanci z Malborka we współpracy z przedstawicielami Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks ustalili i zatrzymali 24-letniego mieszkańca Malborka, który znęcał się w mieszkaniu nad psem. Do interwencji służb doszło krótko po tym, jak nagranie trafiło do mediów społecznościowych.

- Nagranie to zostało zabezpieczone do dalszego postępowania, które prowadzone jest w kierunku znęcanie się nad zwierzęciem. Piesek przebywa w bezpiecznym miejscu, został pod opieką członka rodziny. Policjanci dokładnie sprawdzają okoliczności tego przestępstwa, docierają do świadków i ustalają czy mężczyzna w przeszłości dopuszczał się podobnych czynów – informują służby.

Zatrzymany mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie. W poniedziałek, 8 maja będą wykonywane z nim czynności procesowe. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi mu kara do 3 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama