Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ziaja kosmetyki kokos i pomarańcza
Reklama

Pierwszy dzień Juewnaliów za nami. Z Brodką, Michałem Wiśniewskim i Okim

Brodka, Nocny Kochanek, Oki i Michał Wiśniewski to artyści, którzy wystąpili na Placu Zebrań Ludowych pierwszego dnia Juwenaliów Gdańskich, w piątek 19 maja.
Pierwszy dzień Juewnaliów za nami. Z Brodką, Michałem Wiśniewskim i Okim

Autor: Karol Makurat | Zawsze Pomorze

Juwenalia Gdańskie to największa impreza studencka w Polsce północnej, zorganizowana po raz czwarty wspólnymi siłami Akademii Muzycznej, Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego.

W sobotę na scenie głównej wystąpią: Łydka Grubasa, Natalia Szroeder, Kizo Oficjalnie i Smolasty. Line-up powstał w oparciu o głosy uczestników trzeciej edycji Juwenali Gdańskich. Organizatorzy zapewniają, że dbają, aby usatysfakcjonować różne gusta muzyczne wszystkich uczestników.

Czytaj też: Kaucja dla wolontariuszy Open'era

Juwenalia to nie tylko koncerty. W tym roku po raz pierwszy pojawiła się też TalkStage, gdzie do rozmów organizatorzy zaprosili influencerów. Ponadto na terenie festiwalu znalazła się strefa Beauty, gdzie można skorzystać z profesjonalnych usług z zakresu makijażu i fryzjerstwa, w tym m.in. kolorowych warkoczyków oraz brokatu i diamencików na twarzy. Można oczywiście skorzystac także ze Strefy gastonomicznej, gdzie posiłki serwuje około 20 food-trucków


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama