Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia

Nocny pożar na Chełmie w Gdańsku! Spłonęły 3 samochody

Trzy samochody osobowe spłonęły całkowicie, a jeden uległ nadpaleniu w wyniku pożaru, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę 8/9 lipca 2023 roku przy ulicy Ptasiej na Chełmie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Pożar samochodów w Gdańsku Chełmie

Autor: KM PSP w Gdańsku

Dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej gasiły pożar, do którego doszło na parkingu przy ulicy Ptasiej 41 w Gdańsku w nocy z 8 na 9 lipca. Zgłoszenie w tej sprawie do gdańskich strażaków dotarło niespełna kwadrans po godzinie 2 w nocy w niedzielę. Trzy samochody doszczętnie spłonęły, natomiast jeden uległ nadpaleniu.

Przyczyny tego pożaru, w którym nikt nie odniósł obrażeń, wyjaśnia policja.

- W nocy o godzinie 2.20 policjanci z Oruni odebrali zgłoszenie, że na jednym z parkingów doszło do pożaru kilku samochodów. Po ugaszeniu ognia, dalej sprawą zajęli się policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjny technik. Funkcjonariusze wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady - relacjonuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku. - Policjanci docierają do osób pokrzywdzonych oraz świadków i sprawdzają wszystkie zdobyte informacje, aby jak najszybciej ustalić okoliczności zdarzenia – dodaje.

CZYTAJ TEŻ: Policyjne suszarki na A1 poszły w ruch! Darmowe autostrady, ale mandaty wysokie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaHossa Wiczlino Gdynia
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka