Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Leżał na jezdni. Przejechała po nim ciężarówka

Tragiczny wypadek w okolicach Głuszynka w gminie Potęgowo na trasie Słupsk - Lębork. Samochód ciężarowy najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 21-latek zginął na miejscu.
Leżał na jezdni. Przejechała po nim ciężarówka

Autor: KWP Gdańsk

W nocy, chwilę przed godziną 3 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w rejonie miejscowości Głuszynko w Gminie Potęgowo. Na miejsce od razu pojechali funkcjonariusze słupskiej drogówki, którzy ustalili wstępnie, że jadący od strony Potęgowa, 31-letni kierujący ciężarowym volvo z naczepą, najechał na leżącego na drodze mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia 21-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego poniósł śmierć na miejscu.
Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Wypadek Głuszczynko

Na miejscu tego zdarzenia czynności procesowe pod nadzorem prokuratora prowadzili policjanci, którzy wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną i zabezpieczali ślady. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze będą ustalać dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku. Decyzją prokuratora ciało 21-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które wykaże czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu lub innych środków.

W nocy w regionie słupskim panowały bardzo trudne warunki drogowe. Intensywna mgła ograniczała widoczność na drogach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama