Siatkarze dali kibicom ogromną porcje radości

Bilety na Ligę Narodów. Tanio nie jest

Od 129 do 399 złotych kosztują bilety na lipcowe finały siatkarskiej Ligi Narodów, które odbędą się w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.
Adam
Mauks
11.05.2023 / 15:09

Od czwartku, 11 maja kibice siatkówki mogą już kupować bilety na to prestiżowe wydarzenie. Finały Ligi Narodów zaplanowano na pięć dni i zostaną rozegrane od 19 do 23 lipca 2023 roku. Bilety nie są tanie i można je kupować tylko za pośrednictwem strony ebilet.pl. Ceny wahają się od 129 do 399 złotych i są uzależnione do pięciu kategorii.

Na kibiców czekać będą spotkania najlepszych 8 drużyn tegorocznej edycji Ligi Narodów, w tym oczywiście reprezentacji Polski, która bez względu na ceny biletów, zapewne będzie magnesem dla jej sympatyków.

Tegoroczna edycja Ligi Narodów jest już piątą w nowej formule, ale pierwszy raz Polska została mianowana gospodarzem turnieju finałowego. W Ergo Arenie pierwsze dwa dni zmagań, czyli 19 i 20 lipca, to mecze ćwierćfinałowe. One wyłonią zespoły, które między sobą rozegrają mecze o medale. 22 lipca rozegrane zostaną mecze półfinałowe, natomiast 23 lipca kibice zobaczą spotkania o brązowy medal i wielki finał.

Każdego dnia zostaną rozegrane dwa mecze i bilet będzie obowiązywał na oba spotkania. Każdy kupujący może nabyć do sześciu biletów, dzieci do lat 3 mają wolny wstęp. Bilety są także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, ale muszą one zrobić to przez formularz kontaktowy za stronie ebilet.pl.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze