Remis gdańskiej drużyny w Grudziądzu to dobry wynik

Cenny punkt Gedanii 1922 w Grudziądzu

Bramka Bartosza Zalewskiego dla Gedanii dawała nadzieje na wygraną z Olimpią w Grudziądzu. Gospodarze zdołali jednak wyrównać i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1.
Adam
Mauks
25.02.2023 / 16:19

Obie drużyny bardzo chciały ten mecz wygrać, bo zdobycie pełnej puli dawało zwycięzcy pozycję lidera. Od początku spotkania na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Grudziądzu trwała wyrównana walka, obie ekipy potrafiły stworzyć sobie po kilka niezłych sytuacji, ale brakowało wykończenia tych akcji.

Drużyna Gedanii 1922, która nie mogła zagrać w optymalnym składzie (żółte kartki, kontuzje, obowiązki zawodowe) dobrze zaprezentowała się na terenie jednego z głównych faworytów do II-ligowego awansu.

Ten wynik najbardziej ucieszył jednak lidera tabeli II grupy III ligi, czyli kibiców szczecińskiej Pogoni, bo rezerwy tego klubu zachowały przed startem rundy wiosennej pierwsze miejsce. Olimpia Grudziądz i Gedania 1922 mają do tej drużyny po jednym punkcie straty.

Cztery pozostałe pomorskie drużyny w III lidze, czyli KP Starogard, Cartusia, Stolem Gniewino i Bałtyk Gdynia zaczną swoje zmagania w najbliższy weekend.

Olimpia Grudziądz – Gedania 1922 1:1 (0:0)

Bramki: Szymon Stanisławski (72) – Bartosz Zalewski (59)

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze