fot. KPP Człuchów

Wypadek niedaleko Człuchowa! Osobowka uderzyła w drzewo

Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala 30-letni mężczyzna, który na trasie Pakotulsko - Rzeczenica uderzył samochodem w drzewo.
Redakcja
Zawsze Pomorze
30.10.2021 / 10:43

W czwartek, 28 października około godziny 21, policjanci z Człuchowa zostali powiadomieni o wypadku w pobliżu Pakotulska w gminie Przechlewo, gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo. Natychmiast na miejsce pojechali funkcjonariusze z ruchu drogowego oraz służby ratunkowe.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalili, że kierujący osobowym renaultem 30-letni mieszkaniec Przechlewa jechał z Pakotulska w stronę Rzeczenicy, na prostym o odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie, uderzył lewą stroną samochodu w przydrożne drzewo, następnie najechał na kolejne drzewo, po czym zatrzymał się w przydrożnym rowie. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz kierowali ruchem w miejscu zdarzenia, aktualnie ustalają szczegóły i przyczynę wypadku. Poszkodowany kierowca podróżował sam, z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala, pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze apelują, aby szczególnie w okresie jesiennym dostosować prędkość do panujących warunków na drodze i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu się do podróży i zaplanowaniu przerw na odpoczynek i kawę.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze