Dariusz Wieteska w Szpitalach Pomorskich

Dariusz Wieteska, aktor z serialu „Na sygnale” z wizytą w szpitalach na Pomorzu

Czas spędzony w szpitalu z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych. Wiedzą o tym zwłaszcza ci, którzy musieli tam zostać na dłużej, szczególnie najmłodsi pacjenci. Aby umilić im ten trudny czas, Szpitale Pomorskie we wtorek i środę, 22 i 23 sierpnia odwiedził Dariusz Wieteska, aktor znany z serialu „Na sygnale”. Spotkania zorganizowała Fundacja Przemek Dzieciom.
Katarzyna
Georgiev
25.08.2023 / 20:51

Dariusz Wieteska z serialu „Na sygnale” w szpitalach na Pomorzu

Aktor Dariusz Wieteska spotkania z dziećmi rozpoczął już we wtorek, 22 sierpnia. Odwiedził pacjentów Oddziału Pediatrycznego Szpitala „Copernicus” i Szpitala Dziecięcego „Polanki” im. Macieja Płażyńskiego. Dzień później, w środę, 23 sierpnia przyjechał do Szpitala św. Wincentego a Paulo w Gdyni, który znajduje się przy ul. Wójta Radtkego 1. Następnie udał się do Szpitala w Wejherowie, gdzie spotkał się z podopiecznymi Oddziału Pediatrycznego. Spotkaniom towarzyszyły liczne rozmowy, Dariusz Wieteska wręczył też najmłodszym zabawki.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dorota Stalińska gościem akcji „Serca gwiazd”

Warto wspomnieć, że nie są to pierwsze odwiedziny aktora w szpitalach na Pomorzu. W 2018 r. Dariusz Wieteska czytał bajki dzieciom, wręczał zabawki czy przeprowadzał proste podstawowe ćwiczenia aktorskie.

Przemek Dzieciom. Znani na rzecz małych pacjentów

Spotkanie z Dariuszem Wieteską odbyło się w ramach działań Fundacji Przemek Dzieciom.

W ostatnim czasie, oprócz aktora serialu „Na sygnale”,  małych pacjentów odwiedzili m. in.: Modest Ruciński, Michał Piela, Małgorzata Zajączkowska, Wojciech Solarz, Stefan Pawłowski, Krzysztof Skiba i Tadeusz Chudecki.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze