Freestyle Heroes Extreme. Widowiskowe show w Ergo Arenie

W najbliższą sobotę odbędzie się Freestyle Heroes Extreme & Moto Show, podczas którego będziemy mogli zobaczyć w powietrzu motocykle, quady, rowery, rolki, hulajnogi oraz mountainboardy.
Patrycja
Lniska
7.09.2023 / 09:00

Freestyle Heroes Extreme w Ergo Arenie w Gdańsku

To pokaz łączący sporty ekstremalne, muzykę, dźwięki i zapach. Podczas poprzedniej, trzeciej edycji FH mogliśmy zobaczyć w powietrzu motocykle, quady, rowery, rolki, hulajnogi, mountainboardy oraz próbę wykonania salta na trzykołowym rowerku.

W sobotę, 9 wrześnie od godz. 19:00 na Ergo Arenie będzie można zobaczyć na żywo dyscypliny FMX, Quads, BMX, MTM, Inline, Scooter, Mountainboard. Dodatkowo organizatorzy zapowiadają FireShow i wiele akcji specjalnych, których jak dotąd nie można było zobaczyć w naszym kraju.

Dodatkowo przygotowano Pit Party, na którym, jeszcze przed rozpoczęciem show, będzie można poznać wszystkich zawodników. Oprócz tego nie zabraknie czasu na wspólne zdjęcia oraz autografy. Będzie również możliwość zobaczenie z bliska sprzęty, na których później zawodnicy będą latać i wykonywać triki. Pit Party odbędzie się na arenie głównej w godzinach 17-18, tuż przed rozpoczęciem imprezy.

FH odbywa się jedynie raz w roku, a bilety na to wydarzenie oraz Pit Party można zakupić na stronie Ticketmaster lub w dniu imprezy, przy kasie biletowej na terenie Ergo Areny.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze