park prz ul. Opackiej w Gdańsku

(fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

Piknik Sąsiedzki w nowym parku na Opackiej

Poczęstunek, muzyka na żywo, gry i zabawy dla dorosłych i dzieci – to wszystko i znacznie więcej atrakcji czekało w sobotę, 21 maja na chętnych, by poznać nowy park przy ul. Opackiej w gdańskiej Oliwie. Piknik Sąsiedzki zorganizował Invest Komfort, który zaaranżował park obok swojej inwestycji mieszkaniowej Opacka.
Redakcja
Zawsze Pomorze
21.05.2022 / 18:29

Liczne bezpłatne aktywności, o które zadbano w czasie Pikniku Sąsiedzkiego w sobotę, 21 maja, były doskonałym pretekstem, by poznać nowy park przy ulicy Opackiej w Oliwie. Na 5 tysiącach metrów kwadratowych znalazły się tam m.in. tarasy widokowe nad nowym stawem i miejsca do rekreacji. Rośnie też około 12 tysięcy roślin z 50 gatunków różnorodnej flory, w tym kasztanowce, dęby i lipy.

park prz ul. Opackiej w Gdańsku

(fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

park prz ul. Opackiej w Gdańsku

(fot. Karol Makurat | Zawsze Pomorze)

POLECANE: Wojskowy piknik w Malborku. Muzyka, wozy bojowe i pokazy sprzętu

Impreza była również okazją, by podczas dnia otwartego obejrzeć kameralną inwestycję Opacka położoną bezpośrednio przy parku, a zrealizowaną przez organizatora pikniku – firmę Invest Komfort. Opacka to – jak opisuje sam inwestor – 51 butikowych apartamentów „stworzonych z myślą o koneserach pięknych miejsc i rzeczy”.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze