Brama Wyżynna, Gdańsk

Gdańsk: Potrącenie mężczyzny przez tramwaj przy Bramie Wyżynnej! Utrudnienia w kursowaniu kilku linii

Duże utrudnienia w kursowaniu kilku linii tramwajowych w Gdańsku! W piątek, 6 października na wysokości Bramy Wyżynnej tramwaj linii nr 8 potrącił mężczyznę na przejściu przez torowisko. Poszkodowany odniósł obrażenia, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Piotr
Piesik
6.10.2023 / 15:33

Potrącenie mężczyzny przez tramwaj w Gdańsku! Trafił do szpitala

Potrącenie mężczyzny przez tramwaj linii nr 8 nastąpiło w piątek, 6 października na przejściu przez torowisko bez sygnalizacji świetlnej w okolicach przystanku Brama Wyżynna w Gdańsku. Poszkodowany nie dostał się, na szczęście, pod pojazd. Odniósł obrażenia ciała, według uzyskanych informacji, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wypadek w Gdańsku! Rowerzysta wjechał pod tramwaj przy Marynarki Polskiej

Zdarzenie spowodowało, niestety, utrudnienia w kursowaniu kilku linii tramwajowych. Kilka pojazdów zostało zablokowanych w okolicach miejsca zdarzenia. 

Potrącenie mężczyzny przez tramwaj w Gdańsku! Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych

  • Linie nr: 2, 3, 6, 7, 8, 9 i 11 od przystanku Dworzec Główny w kierunku Łostowic kursują ulicami: Hucisko, 3 Maja, następnie od przystanku Pohulanka powracają na stałą trasę.

Do czasu zakończenia wszystkich czynności na miejscu zdarzenia, nie są obsługiwane przystanki Brama Wyżynna 02 i Śródmieście SKM 02.

PRZECZYTAJ TEŻ: Pasażer wysiadał z tramwaju w Gdańsku. Został potrącony przez samochód!
  • Tramwaje linii nr 8 i 9 od przystanku Dworzec Główny w kierunku Stogów kursują ulicami: Hucisko i 3 Maja, następnie od przystanku Okopowa 02 powracają na stałą trasę.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze