wyciek gazu na stacji paliw Shell przy ul. Łostowickiej w Gdańsku

Wyciek gazu na stacji paliw w Gdańsku! Sytuacja opanowana

Uwaga, kierowcy! Na stacji paliw Shell przy ul. Łostowickiej w Gdańsku w piątek, 18 sierpnia doszło do wycieku gazu ze zbiornika. Sytuacja jest już opanowana i, na szczęście, nikomu nic się nie stało. W okolicach stacji ruch był wstrzymany, policja zarządziła objazdy.
Olek
Knitter
18.08.2023 / 19:08
Aktualizacja
godz. 20:20
Sytuacja opanowana. Strażacy zakończyli działania

Jak poinformowali strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, wyciek gazu ze zbiorników LPG został już opanowany. Nie występują utrudnienia w ruchu. Udział w akcji brały cztery zastępy straży pożarnej oraz oficer operacyjny.

Wyciek gazu na stacji paliw w Gdańsku! Są utrudnienia

Do wycieku gazu z jednego ze zbiorników na stacji paliw Shell przy ul. Łostowickiej w Gdańsku doszło w piątek, 18 sierpnia po godz. 18.00 Jak przekazali nam świadkowie, woń gazu czuć było nawet 300 metrów od stacji paliw.

Trwa akcja przepompowywania gazu przez służby, operację zabezpieczają strażacy. Na miejscu pracują także policjanci, którzy wyznaczyli objazdy i kierują ruchem. Kierowcy, uważajcie!

PRZECZYTAJ TEŻ: Wybuch gazu, pożar hałdy opon oraz kompleksu gospodarczego. Pomorscy strażacy w akcji

Wyciek gazu w Sopocie! Koparka uszkodziła rurę

Do podobnie niebezpiecznej sytuacji doszło też w środę, 16 sierpnia w Sopocie, gdy z powodu intensywnego wycieku gazu konieczna była ewakuacja ok. 100 osób z budynków przy al. Niepodległości. Do uszkodzenia infrastruktury doszło podczas prac ziemnych. Na miejscu pracowali pogotowie gazowe oraz straż pożarna.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ W ARTYKULE: Wyciek gazu w Sopocie. Koparka uszkodziła rurę

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze