Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2022

Jarmark to zawsze barwna i urokliwa impreza

Świąteczny jarmark w Gdańsku walczy o tytuł najpiękniejszego w Europie

Jeśli odwiedziliście już gdański Jarmark Bożonarodzeniowy i was również urzekła jego bajkowa i świąteczna atmosfera, to możecie oddać swój głos w prestiżowym plebiscycie na najlepszy jarmark w Europie: „European Best Christmas Market”.
Olek
Knitter
27.11.2022 / 12:41

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku najpiękniejszy w Europie? Zagłosuj! 

To zdanie i głosy internautów zadecydują o tym, który Jarmark Bożonarodzeniowy otrzyma prestiżowy tytuł „European Best Christmas Market”. Konkurencja jest bardzo duża. W plebiscycie organizowanym przez organizację turystyczną z Brukseli „European Best Destinations” rywalizują jarmarki organizowane m.in. w takich miastach jak Bazylea, Wiedeń, Bruksela, Edynburg, Praga czy Tallin. Głosy można oddawać poprzez portal www.christmas.ebdest.in do czwartku 8 grudnia. Uwaga, dziennie można oddać jeden głos z jednego IP.

Jarmark Bożonarodzeniowy zlokalizowany jest w historycznym centrum pięknego Gdańska. Na 155 stoiskach można oglądać, podziwiać no i oczywiście kupować rękodzieło, biżuterię, dekoracje i przeróżne unikalne akcesoria. Oprócz tego na zwiedzających czekają inne atrakcje, m.in. gadający Łoś Lucek, symulator lotu saniami św. Mikołaja czy też gdańska karuzela z rumakami.Na stoiskach gastronomicznych spróbować można dań kuchni niemal całego świata: od Ameryki, przez liczne kraje europejskie po specjały Dalekiego Wschodu. 

Warto też wziąć udział w wydarzeniach programowych, takich jak: jazzowe kolędowanie, świąteczne bajanie, radosne parady i oczywiście – w spotkaniach ze świętym Mikołajem! Na wydarzeniu nie brakuje klimatycznych dekoracji świetlnych: śnieżynkowych bram, leśnej altany i anielskich skrzydeł. 

Jarmark to również wiele wydarzeń. Ich harmonogram oraz inne rzeczy związane z jarmarkiem można sprawdzić na stronie: bozonarodzeniowy.pl

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze