Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywała przez weekend do około godz. 5 w poniedziałek

Kolejne utrudnienia na obwodnicy Trójmiasta!

Od piątkowego wieczoru do wczesnych godzin rannych w poniedziałek, GDDKiA zapowiada utrudnienia na węźle drogowym Gdynia Wielki Kack na Obwodnicy Trójmiasta. Przyczyną są dalsze prace przy układaniu nawierzchni bitumicznej na jezdniach.
Piotr
Piesik
9.09.2022 / 14:01

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o kolejnych utrudnieniach, jakie czekają zmotoryzowanych na Obwodnicy Trójmiasta. W związku z budową drogi ekspresowej S6, a ściślej z powodu układania nawierzchni jezdni na węźle zespolonym Gdynia Wielki Kack nastąpią zmiany w tymczasowej organizacji ruchu:

  • jezdnia w kierunku Gdyni Chyloni (Szczecina) zostanie zwężona do jednego pasa ruchu, w kierunku Gdańska (Łodzi) pozostaną dwa pasy ruchu;
  • na węźle Gdynia Wielki Kack zostaną zostaną otwarte łącznice z centrum Gdyni do Gdańska oraz z Gdańska do Chwaszczyna; zostanie zamknięta łącznica z Chwaszczyna do Gdańska oraz zostanie utrzymane zamknięcie łącznicy od Chwaszczyna do Gdyni Chyloni (Szczecina);
  • na węźle Nowowiczlińska zostaną otwarte łącznice z Gdyni Chyloni na Nowowiczlińską oraz z Nowowiczlińskiej do Gdańska; zamknięte łącznice z Gdańska na Nowowiczlińską oraz z Nowowiczlińskiej do Gdyni Chyloni.

Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać od godz. 21. w piątek 9 września do godz. 5. w poniedziałek 12 września, czyli w trakcie najbliższego weekendu.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze