policja

Przed odsiadką za molestowanie dzieci schował się w kanapie

Policjanci zatrzymali 31-latka poszukiwanego w związku z molestowaniem seksualnym osób małoletnich. Mężczyzna przed mundurowymi schował się w tapczanie. Najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.
Krystyna
Paszkowska
5.04.2023 / 15:34

Kanapa ostatnimi czasy zdaje się być ulubionym miejscem - schronieniem poszukiwanych przez organa ścigania osób przed ujęciem przez policję.

- Policjanci z Kościerzyny ustalili, gdzie przebywa 31-latek poszukiwany za przestępstwa seksualne wobec dzieci - informuje asp. szt. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie. - Policjanci zapukali do jednego z mieszkań na terenie powiatu. Drzwi otworzyła im zaskoczona matka poszukiwanego. Kobieta zaprzeczyła, aby w jej mieszkaniu znajdował się syn. Powiedziała, że jest sama. 

Funkcjonariusze jednak nie dali wiary słowom kobiety i bardzo dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia w domu. Kryminalni zajrzeli również do kanapy. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Właśnie tam ukrył się przed nimi poszukiwany 31- latek.  

- Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną mu karę, dwóch lat pozbawienia wolności - dodaje rzeczni policji.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze