Lech Wałęsa w szpitalu! Niepokojący wpis byłego prezydenta

Na Facebooku Lecha Wałęsy pojawiło się zdjęcie byłego prezydenta, siedzącego w piżamie na szpitalnym łóżku, opatrzone komentarzem "I znów mnie dostali". Co dzieje się ze zdrowiem legendarnego przywódcy "Solidarności"?
Dorota
Abramowicz
9.10.2023 / 10:44

Lech Wałęsa w szpitalu! Co się stało?

Osiemdziesięcioletni Lech Wałęsa cierpi na wiele poważnych chorób. Główną jest cukrzyca, co skutkuje poważnymi powikłaniami.  W marcu 2021 roku byłemu prezydentowi wszczepiono rozrusznik serca, a latem ubiegłego roku, po niepokojącym zasłabnięciu,  trafił on do szpitala z powodu stanu zapalnego organizmu. Okazało się, że były to poważne problemu związane z funkcjonowaniem nerek.

ZOBACZ TEŻ: 80. urodziny Lecha Wałęsy. Świętuje w Gdańsku w towarzystwie byłych prezydentów i premierów, a także gwiazd polskiego kina

Dlatego zdjęcie prezydenta na szpitalnym łóżku, zamieszczone przez niego na portalu społecznościowym o godzinie 10 w poniedziałek wzbudziło w kilkadziesiąt minut prawie 3 tys. reakcji i wywołało lawinę komentarzy z życzeniami powrotu do zdrowia.

Co dzieje się ze zdrowiem Lecha Wałęsy?

- To nic poważnego - usłyszeliśmy w biurze Lecha Wałęsy. - Pan prezydent jest na rutynowych  badaniach, zaplanowanych po intensywnym okresie pracy.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze