Lech Wałęsa

(fot. Facebook | Lech Wałęsa)

Lech Wałęsa ze szpitala: Dziękuję za dobre słowa, myśli i modlitwę. Były prezydent czuje się lepiej

„I jeszcze trochę... Dziękuję za dobre słowa, myśli i modlitwę. Wszystko to się bardzo przyda…”. Tak napisał w środę, 10 sierpnia do południa były prezydent Lech Wałęsa na swoim profilu facebookowym.
Ryszarda
Wojciechowska
10.08.2022 / 10:45

Na zdjęciu widzimy już Lecha Wałęsę siedzącego na wózku, a nie leżącego na łóżku, jak wcześniej. Przypomnijmy były prezydent do szpitala trafił w niedzielę, 7 sierpnia po lekkim zasłabnięciu.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ W ARTYKULE: Lech Wałęsa znowu trafił do szpitala. To twardy wojownik, nie pęka – mówi jego przyjaciel

To nie jest pierwszy raz, kiedy legendarny przywódca „Solidarności” wraca do kliniki. W 2021 roku, po tym jak wykryto u niego stopę cukrzycową, groziła mu nawet amputacja palców.

Tym razem, jak mówił nam poseł Jerzy Borowczak, przyjaciel Lecha Wałęsy, były prezydent trafił na kontrolne badania do szpitala. Chodzi o rozrusznik i cukrzycę.

– Rozmawiałem z Lechem przed chwilą. Jest w dobrym nastroju. Zresztą, to twardy wojownik, nie pęka – tłumaczył Borowczak.

Pod wpisem samego prezydenta od razu pojawiło się kilkadziesiąt tysięcy lajków, słów sympatii oraz życzeń powrotu do zdrowia.

Były prezydent Lech Wałęsa w środę, 10 sierpnia zamieścił kolejny wpis ze szpitala, tym razem z podziękowaniami za dobre słowa, myśli i modlitwę.

Jak poinformował nas poseł Jerzy Borowczak, w środę, 10 sierpnia o godz. 15:00 w bazylice św. Brygidy odbędzie się msza w intencji zdrowia prezydenta i pierwszego przewodniczącego „Solidarności” Lecha Wałęsy.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze