Sportowcy odebrali decyzje nt. stypendiów podczas sesji Rady Powiatu Sztumskiego Fot. Starostwo Powiatowe Sztum

Młodzi sportowcy ze stypendiami powiatu sztumskiego

Nagrody i stypendia sportowe zostały wręczone podczas sesji Rady Powiatu Sztumskiego. Wśród wyróżnionych są zarówno młodzi, utalentowani sportowcy jak też ich trenerzy.
Piotr
Piesik
2.02.2022 / 10:25

Zarząd Powiatu Sztumskiego przyznał nagrodę Piotrowi Ciesielskiemu - trenerowi kajakarstwa, aktywnemu działaczowi sportowemu - za szczególne osiągnięcia w pracy trenerskiej. W ostatnim roku jego podopieczna Oliwia Majewska startowała w reprezentacji Polski na mistrzostwach świata i Europy, inni zawodnicy UKS Sokolik Czernin: Miłosz Kamiński, Szymon Szulim, Mateusz Nastały, Filip Giergielewicz zajmowali wysokie lokaty w mistrzostwach Polski.

Nagrodę za szczególne osiągnięcia trenerskie otrzymał również Marek Kuczewski - trener kajakarstwa w klubie Victoria Sztum. Jego podopieczny Kacper Traczewski reprezentował Polskę w mistrzostwach świata, zdobywał medale - podobnie jak Tymoteusz Fabiański - w mistrzostwach Polski.

W gronie wyróżnionych sportowców znaleźli się tym razem wyłącznie kajakarze. Stypendia sportowe na okres 10 miesięcy otrzymali Oliwia Majewska i Kacper Traczewski. Nagrody za wysokie osiągnięcia sportowe otrzymali: Tymoteusz Fabiański, Wiktor Osmołowski, Miłosz Kamiński, Filip Giergielewicz, Mateusz Nastały oraz Szymon Szulim.

Nagrody i stypendia wręczali starosta sztumski Leszek Sarnowski oraz przewodnicząca Rady Powiatu Dobrosława Frączek.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze