(Fot. Pixabay)

Zmarł trener Jaguara Gdańsk Marek Szutowicz

W wieku 44 lat zmarł w poniedziałek, 13 grudnia po ciężkiej chorobie Marek Szutowicz, były piłkarz i trener. Przez ostatnie lata pracy związany był z Jaguarem Gdańsk, gdzie był koordynatorem Akademii Piłkarskiej i szkoleniowcem I drużyny.
Adam
Mauks
13.12.2021 / 16:07

Marek Szutowicz urodził się 22 stycznia 1977 r. w Gdyni. Wraz z Lechią Gdańsk zdobył mistrzostwo Polski juniorów młodszych, później był zawodnikiem takich drużyn jak: Kaszubia Kościerzyna, Lechia Gdańsk, Gedania i Unia Tczew.

Popularny „Szuto” w 1996 r. zadebiutował wraz z Lechią w II lidze. W pierwszym zespole Lechii pracował jako trener przygotowania motorycznego. Był także pierwszym trenerem rezerw biało-zielonych i szkolił drużyny młodzieżowe. W swoim trenerskim CV miał również Bytovię Bytów. Następnie przeniósł się do Jaguara Gdańsk, z którym świętował między innymi zdobycie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Pogrzeb Marka Szutowicza odbędzie się 23 grudnia o godz. 11.30 na cmentarzu łostowickim  w Gdańsku. Rodzina prosi, by zamiast kwiatów i wieńców wspomóc Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku. Będzie to można zrobić podczas pogrzebu.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze