Trzecioligowe drużyny piłkarskie z Pomorza rozegrają 18. kolejkę spotkań 

Piłkarskie derby w Gdyni, hokej i piłka ręczna

O największym wydarzeniu sportowym tego weekendu, czyli I-ligowych piłkarskich derbach Trójmiasta Arka Gdynia – Lechia Gdańsk piszemy w odrębnym artykule. Co jeszcze nas czeka w sporcie w najbliższych dniach?
Adam
Mauks
24.11.2023 / 05:00

Piłka nożna

Przypomnijmy tylko, ze mecz 16. kolejki Fortuny 1 Ligi odbędzie się na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gdyni w piątek o godz. 20.30. Kto nie będzie mógł zobaczyć go z trybun, będzie miał szanse oglądania transmisji w telewizji Polsat Sport Extra.

CZYTAJ TEŻ: Trzy lata przerwy, koniec bojkotu i znowu derby

W II lidze piłkarskiej obie nasze pomorskie jedenastki zagrają na wyjazdach. Czwarta w tabeli Radunia Stężyca jedzie do Krakowa na mecz z 10. Hutnikiem, który rozpocznie się w sobotę o godz. 12.30. Tego samego dnia we Wronkach z rezerwami Lecha Poznań (13. miejsce) zmierzy się 9. w tabeli Chojniczanka. Początek meczu o godz. 12.

W II grupie III ligi odbędzie się już 18. kolejka spotkań, czyli pierwsza rundy rewanżowej. W sobotę o godz.12 w Środzie Wielkopolskiej ma zagrać z Polonią 7. w tabeli Gedania 1922. W sobotę o godz. 13 w Bydgoszczy gra z Zawiszą Wikęd Luzino (17. pozycja). W niedzielę o 13 w Szczecinie z Pogonią II zagra Cartusia (10). W sobotę o 13 w Gniewinie Stolem (15) zagra z Unią Solec Kujawski i o tej samej porze, także w sobotę, w Starogardzie Gdański Klub Piłkarski (18) spotka się z Unią Swarzędz.

Piłka ręczna

W poniedziałek o godz. 18 w hali AWFiS w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej w meczu Orlen Superligi Energa Wybrzeże Gdańsk zagra z Gwardią Opole.

Hokej

Kiedyś mecze hokeistów z Gdańska i Bydgoszczy gromadziły na trybunach Olivii komplety widzów. Nie było też łatwo zdobyć bilety na takie mecze. To jednak historia, a już w sobotę kolejna gdańsko-bydgoska konfrontacja na poziomie II ligi, czyli trzeciego poziomu rozgrywek. Drużyna Oliwa Hockey Team zaprasza na swój mecz z BKS Bydgoszcz w sobotę, 25 listopada o godz. 19.45 do hali Olivia.

Wesprzyj nas,

aby mieć wybór, alternatywę i dostęp do obiektywnej, wiarygodnej i rzetelnej informacji.
BEZ PROPAGANDY

Zawsze Pomorze Logo

 

ZAPRENUMERUJ E-WYDANIE

Zaprenumeruj

Komentarze